AGNIESZKA JURCZAK-DZIEŁAK


Agnieszka Jurczak–Dziełak:

Z wykształcenia jestem socjologiem i menedżerem zarządzania zasobami ludzkimi. Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w biznesie, a od ponad piętnastu lat zawodowo zajmuję się profesjonalnym rozwojem ludzi.

Moja specjalizacja to praca z menedżerami w międzynarodowych korporacjach oraz współpraca z właścicielami firm. Z moimi klientami pracujemy najczęściej nad: realizacją kluczowych wskaźników biznesowych, rozwojem kompetencji menedżerskich, awansem w strukturach organizacji lub zmianą pracy i jej utrzymaniem (zwłaszcza w początkowej fazie procesu zmiany), budową lub zmianą koncepcji biznesowej, skutecznym zarządzaniem zasobami ludzkimi – współpracą z ludźmi na  wszystkich etapach (nawiązanie współpracy, wdrożenie, rozwój, osiąganie oczekiwanych rezultatów, itp. aspekty pracy lidera). Prowadzę executive/leadership, career, corporate coaching.

W 2015 roku uzyskałam dwie akredytacje International Coach Federation. Jako coach oraz jako współautor i współwłaściciel szkoły coachingu dla liderów i coachów biznesowych (wewnętrznych i zewnętrznych), którą zaprojektowałam i wdrożyłam w życie razem z Martą Kwiecińską.

Program „Akademia Coachingu Biznesowego ACC” rozwija kompetencje liderskie i coachingowe, przygotowuje do skutecznej pracy z klientami biznesowymi. Jest dedykowany przede wszyskim szefom stosującym  styl angażujący, wzmacniający samodzielność i odpowiedzialność, trenerom-coachom wewnętrznym i HR ekspertom, którzy na co dzień wspierają biznes i menedżerów w ich pracy.

Mentor coaching: Marta Kwiecińska, Leda Turai, Rafał Szewczak.

Jestem akredytowanym coachem ICF na poziomie MCC.

MCC

ICF certyfikat Agnieszki